Na korčulanskom derbiju opekao policajca bengalkom po licu

20. svibnja 2008. - 01:27

Lokalni derbi i derbi začelja prve ŽNL-e (20. kolo) koji se odigrao u nedjelju na igralištu Zlinje između domaćeg Zmaja i gostujućeg Hajduka iz Vele Luke, nažalost prekinut je u 60. minuti, kod rezultata 1:1.

Razlog prekida utakmice, kako stoji u službenom izvješću, ulazak je gostujućih navijača u teren i njihov sukob sa policijom. Usprkos svim naporima i pomoći redara, te igrača i članova uprave oba tima kluba policija nije uspjela smiriti neobuzdane gostujuće navijače, zbog čega je glavni sudac utakmice Robert Hausvitcka bio prisiljen prekinuti utakmicu.

Nered i “borba“ prsa o prsa između policije i izgrednika trajala je petnaestak minuta, nakon čega je policija uz primjenu represivnih mjera privela nekoliko najagresivnijih izgrednika i napadača. Prekidu utakmice i suk...

26. travanj 2024 13:36