DubrovnikPOTVRDA IZVRSNIH REZULTATA

Župan ugostio judoke JK Dubrovnik 1966

20. ožujka 2017. - 14:21

Župan Nikola Dobroslavić i pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu, znanost i šport Marijeta Hladilo primili su u palači Ranjini srebrene kadetske judaše Judo kluba Dubrovnik 1966 Anđelu i Luku Violića te brončanog veteranskog judaša Igora Jankovića.

Inače, na Europskom kadetskom kupu u Antalyji u Turskoj judoka Anđela Violić je osvojila srebro u kategoriji do 70 kg, dok je na državnom natjecanju koje se održalo u Zagrebu njezin brat Luka Violić osvojio titulu kadetskog viceprvaka Hrvatske u kategoriji do 90 kg. Treći nagrađeni judaš je Igor Janković  koji je osvojio treće mjesto na Državnom prvenstvu Hrvatske za veterane u Rijeci, u kategoriji do 73 kilograma.

Tijekom prijama župan Dobroslavić je čestitao judašima na postignutim rezultatima te im poželio uspjeh u daljnjim natjecanjima i uručio prigodne darove.

27. travanj 2024 05:40