Real rutinski stigao do tri boda, sve je riješeno u prvom poluvremenu

14. lipnja 2020. - 21:52

Španjolski nogometni velikan Real Madrid pobjedom 3-1 protiv Eibara krenuo je u nastavak La Lige koja je mirovala tri mjeseca zbog pandemije koronavirusa.

"Kraljevski klub" je rutinski stigao do tri boda i tako nastavio lov za vodećom Barcelonom.

Real je sav posao obavio u prvom poluvremenu postigavši tri gola, a strijelci su bili Toni Kroos (4), Sergi Ramos (30) i Marcelo (37).

Kroos je pogodio već u četvrtoj minuti lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora. Kapetan Sergio Ramos je nakon pola sata igre povećao na 2-0 nakon nesebične asistencije Edena Hazarda, a priču je zaključio Marcelo sedam minuta kasnije.

Gosti su u nastavku susreta tek malo ublažili poraz, a pogodak u 60. minuti zabio je Predro Bigas. Hrvatski reprezentativac Luka Modrić igrao je za Real do 84. minute kada...

26. travanj 2024 05:56