Strani nogometderbi odluke

Liverpool se praktično oprostio od obrane naslova prvaka

Piše T.B.
7. veljače 2021. - 20:08

Liverpool se praktično oprostio od obrane naslova prvaka Engleske, jer je na svom Anfieldu s uvjerljivih 1:4 poražen od lidera Manchester Cityja.

Tragičar utakmice nevjerojatnim je pogreškama postao vratar 'redsa' Alisson Becker, koji je glavni krivac za dva gola gostiju, kada je doslovno dodao loptu protivničkim igračima.

'Građani' su imali priliku povesti u 37. minuti iz jedanaesterca, ali je Gündogan pucao preko gola. No, turski veznjak iskupio se s dva gola u nastavku, 'načeo' je Alissona u 49. minuti nakon odbijenog udarca Fodena. Penal su imali i 'redsi', na taj način je Salah izjednačio u 63. minuti.

Međutim, deset minuta poslije Gündogan je još jednom zabio, nakon greške Alissona lopta je došla do Fodena, koji je asistirao Turčinu. Nakon samo tri minute još jedna kardina...

26. travanj 2024 12:21