Hajdukmodri slavili

Pogledajte sve golove s derbija Dinama i Hajduka u kojem su domaćini došli do pobjede nakon preokreta

Piše PSD
27. siječnja 2021. - 19:03

Dinamo i Hajduk danas su u Zagrebu odigrali zaostali susret 13. kola HT Prve HNL, a susret je otišao na stranu Modrih koji su slavili sa 3:1.

Bijeli su dobro ušli u utakmicu i poveli već u 6. minuti, kada je Mario Vušković nakon kornera ubačaj Atanasova glavom proslijedio u Livakovićevu mrežu.

No odmah nakon primljenog pogotka, Dinamo je ubacio u brzinu više i pritisnuo Bijele. Modri nisu dugo trebali čekati da im to urodi plodom, jer je već u 16. minuti Oršić poravnao rezultat sjajnim pogotkom iz daljine.

Isti igrač je dvije minute kasnije preokrenuo rezultat i doveo svoju momčad u vodstvo, nakon što se Todorović poskliznuo i propustio spriječiti dodavanje prema Oršiću. Dinamov igrač sjurio se sam prema golu i pogodio isti kut Kalinićevog gola za vodstvo 2:1.