Domaći nogometprvi poraz

Na trećeligaškom jugu više nema neporaženih: Urania pobijedila Jadran u gostima

25. listopada 2020. - 12:27

Na trećeligaškom jugu nema više neporaženih. Momčad iz Baške vode pobijedila je zasluženo plave s ušća Neretve. Gosti su došli s namjerom da izvuku povoljan rezultat u čemu su i uspjeli, a umjesto jednog boda iz Ploča su odnijeli puni plijen.

Nogometaši Jadrana LP tijekom cijelog susreta pokušavali su jalovim akcijama ugroziti goste, ali to im nije išlo “na ruku”. U 24. minuti autogol i vodstvo gostiju, lopta je došla u kazneni prostor domaćih, vrataru Čaglju ispada iz ruke, udara u leđa obrambenog igrača te onda još jednom od njegove noge završava u mreži.

Početkom drugog dijela Stipe Brnić koristi neopreznost domaće obrane i postiže pogodak za 2:0. Do kraja susreta Pločani su uspjeli ublažiti poraz pogodkom Abela Kalfića u 68. minuti za konačnih 2:1 za goste...

25. travanj 2024 16:41