Domaći nogometorijentu treba čudo

Istra uvjerljivo slavila u prvoj utakmici doigravanja za popunu HNL-a i napravila veliki korak ka ostanku u društvu najboljih

2. kolovoza 2020. - 22:07

U prvoj utakmici dvoboja za popunu Prve HNL Istra 1961 je kao gost na stadionu Kantrida svladala Orijent sa 3-0 (1-0) i napravila veliki korak ka ostanku u društvu najboljih.

Prva dva pogotka na utakmici postigao je Gržan, prvoga u 8. minuti iz kaznenog udarca, a drugoga u 64. minuti, da bi konačni rezultat postavio Maganjić u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Istra je do prednosti stigla vrlo rano nakon što je Smolčić nespretno i nepotrebno u svom kaznenom prostoru srušio Guzinu, a Gržan je bio siguran izvođač najstrože kazne.

Već u 22. minuti situacija za domaće je postala praktički bezizlazna jer je zbog opasne igre isključen Ivančević.

Drugi pogodak na utakmici Gržan je postigao u 64. minuti kada je u utrci za jednim dubinskim proigravanjem bio brži od vratara Orije...

26. travanj 2024 08:24