OstaloŠPANJOLSKA |

SVE JE BLIŽE VRH NAJJAČE LIGE SVIJETA Dario Marinović svojim šestim pogotkom doprinio šestoj pobjedi u nizu Jimbee Cartagene

18. prosinca 2020. - 22:40
Jimbee Cartagena je dobila s 3:2 kod kuće Vinu Albali Valdepenas u zaostaloj utakmici 9. kola španjolskog prvenstva, preskočila je Levante, koji ima 25 bodova, te je sad druga s 26 bodova, ali i utakmicom manje od lidera, Palma Futsala, koji ima (samo) dva boda više.

Dario Marinović je bio strijelac jedinog pogotka u prvom poluvremenu za Jimbee Cartagenu. Realizirao je u 11. minuti kazneni udarac. Dva puta je sedmoplasirani sastav lige nadoknadio u nastavku utakmice pogodak zaostatka, ali nije uspio i treći put te su Marinović i ekipa upisali šestu uzastopnu prvenstvenu pobjedu, osmu u dvanaest utakmica (plus dva remija i dva poraza).

Marinoviću je ovo šesti prvenstveni pogodak ove sezone.
10. svibanj 2024 07:30