OstaloMALI NOGOMET |

DUBROVČANIN STRIJELAC ZA ALUMNUS U REMIJU PROTIV AFC UNIVERSITASA Prvi prvoligaški pogodak Mateja Perovića

6. prosinca 2020. - 23:00
Matej Perović je postigao svoj prvi pogodak za Alumnus Sesvete, i to je 22-godišnji Dubrovčanin pogodio u 8. kolu za vodstvo 1:0 u 17. minuti protiv AFC Universitasa. Na poluvremenu utakmice u Sportskoj dvorani Jelenkovac, posljednje utakmice kola, bilo je 1:1. U nastavku domaćin je imao vodstvo 3:1, treći pogodak je postigao nepune dvije minute prije kraja, ali nije uspio uzeti sva tri boda. Splitski 'Studenti' su uspjeli izjednačiti.

Perović je prošle sezone odigrao četiri utakmice za Square u Prvoj hrvatskoj malonogometnoj ligi, prije toga je igrao Županijsku malonogometnu ligu. Veliki nogomet je počeo trenirati u HNK Dubrovnik, poslije nastupao za mlađe uzraste, te upisao nekoliko nastupa za prvu momčad GOŠK Dubrovnika 1919. na početku sezone 2019./20., a nosio je i dres prve momčadi Župe dubrovačke u Prvoj županijskoj nogometnoj ligi...

Igrajući za malonogometnu momčad Sveučilišta u Dubrovniku osvojio je ove godine naslov doprvaka Hrvatske. Član malonogometnog prvoligaša Alumnus Sesveta postao je uoči početka sezone 2020./21.

Malonogometna momčad Sveučilišta u Dubrovniku

SEMAFOR PRVE HRVATSKE MALONOGOMETNE LIGE 8. kolo
Petak, 4. prosinca, Makarska:
Novo vrijeme Apfel – Square 3:1, Zagreb: Uspinjača Gimka – Futsal Dinamo 3:6, subota, 5. prosinca, Šibenik: Crnica – Vrgorac 5:3, Omiš: Olmissum – Osijek Kelme 8:2, nedjelja, 6. prosinca, Zagreb: Alumnus Sesvete – AFC Universitas 3:3.

Poredak: 1. Olmissum 19 bodova / 8 utakmica (32:11), 2. Novo vrijeme Apfel 15 bodova / 8 utakmica (22:14), 3. Crnica 14 bodova / 8 utakmica (23:23), 4. Futsal Dinamo 12 bodova / 8 utakmica (19:15), 5. Square 12 bodova / 6 utakmica (15:11), 6. AFC Universitas 8 bodova / 8 utakmica (17:21), 7. Alumnus Sesvete 8 bodova / 7 utakmica (18:24), 8. Uspinjača Gimka 6 bodova / 7 utakmica (17:25), 9. Vrgorac 5 bodova / 7 utakmica (25:23), 10. Osijek Kelme 5 bodova / 7 utakmica (18:29).

Square u utorak, 8. prosinca, igra u Zagrebu protiv Uspinjače Gimke zaostalu utakmicu 6. kola. U subotu, 12. prosinca, dočekuje u posljednjem, 9. kolu, Crnicu. Još ima odraditi zaostatak kod kuće protiv Alumnus Sesveta.

Raspored 9. kola, posljednjeg prvog dijela, subota, 12. proslinca, Vrgorac: Vrgorac – Olmissum, Zagreb: Futsal Dinamo – Alumnus Sesvete, Dubrovnik: Square – Crnica, Split: AFC Universitas – Novo vrijeme Apfel, Osijek: Osijek Kelme – Uspinjača Gimka.
02. svibanj 2024 00:12