OstaloPOČELA NOVA SEZONA

Antonio i Neven slavili protiv Mateja, Square u Osijeku kreće s centra, utakmica je na malom ekranu

18. listopada 2024. - 20:51

Dubrovčanin Antonio Konsuo i Opuzenac Neven Zonjić su s Futsal Dinamom dobili sa 6:1 Aureliu Futsal Boso za koju igra Dubrovčanin Matej Perović. Domaćin, prvak zadnje dvije sezone, imao je vodstvo 2:0 već u 6. minuti (Nikola Gudasić u 2., te Matej Horvat), potom je u 8. minuti Romeo Sušac ispisao povijest vinkovačkog kluba, prvi pogodak u najvećem rangu. Već u 9. minuti je 3:1 (drugi pogodak Gudasića), a taj rezultat je bio sve do šest minuta do kraja. Mreža Aurelie Futsal Boso se tresla još u 34. (Mateo Mužar), 35. (treći put Gudasić) i predzadnjoj, 39. minuti (Luka Čop).

SUPERSPORT HMNL

Square na startu u izravnom televizijskom prijenosu

Raspored 1. kola SuperSport HMNL, petak, 18. listopada, Zagreb: Futsal Dinamo – Aurelia Futsal Boso 6:1, Pula: Stanoinvest Futsal Pula – Rijeka 3:3, subota, 19. listopada, Omiš (20 sati): Olmissum – Crnica, Osijek (20.30 sati): Osijek Kandit – Square (MaxSport 1), nedjelja, 20. listopada, Makarska (19 sati): Novo vrijeme – Torcida Biberon.

18. listopad 2024 22:43