NogometRUMUNJSKA |

POGLEDAJTE VIDEO - POGODAK DUBROVČANINA Kad Adnan Aganović pogodi, ne može se dogodit da Sepsi ne osvoji sva tri boda

13. prosinca 2020. - 13:00
Pred televizijskim mikrofonom - Adnan Aganović, Dubrovčanin u dresu Sepsi Sf,. Gheorghe, rumunjskog prvoligaša
Adnan Aganović je prvi put ove sezone u dresu Sepsi Sf. Gheorghe pogodio u prvenstvu 23. studenog u 11. kolu. Slavio je u gostima kod Chindia Targoviste s 2:1. Sad je 33-godišnji Dubrovčanin opet pogodio. Sepsi je u 13. kolu ostvario novi gostujući uspjeh. Svladao je s 3:0 Gaz Metan. Aganović ovaj put nije počeo utakmicu. U igru je ušao u 60, minuti, a u 82. minuti je naciljao za konačnih 3:0.

Sepsi je sad četvrti s 23 boda iz 13 utakmica. Vodi FCSB (ex. Steaua) s 30 bodova iz 12 utakmica, druga je Universitatea Craiova s 28 bodova iz 12 utakmica, a treći je u konkurenciji 16 klubova Prve rumunjske lige CFR Cluj s 24 boda iz 12 utakmica...

Sepsi Sf. Gheorge je četvrti rumunjski klub za koji igra Aganović. U njega je stigao na početku sezone 2020./21. iz ciparskog AEL Limassola. U Rumunjskoj je prvo nastupao za Brasov, zatim za Viitorul Constantu, te za FCSB s kojim  je osvojio domaći trofej - Liga kup

16. travanj 2024 12:18