NogometDERBI TREĆEG RAZREDA

Cropix u Pločama: Nije nova pobjeda, ali je rubrika poraz i dalje prazna! ‘Plavi‘ i Nikola Marić nastavili svoj niz!

4. ožujka 2023. - 16:28

Nije pobjeda, nije lider trećeg razreda Jadran Luka Ploče još jednom dobio prvog pratitelja ove sezone, Sesvete, te nije otišao na plus sedam, ali su ostala lijepa četiri boda prednosti, i ostala je rubrika – poraz – prazna. Sesvete su povele na Jadranovom u 29. minuti (Marin Brigić) nakon čega su ‘Plavi’ lovili goste, i ulovili ih pet minuta prije kraja utakmice kad su pogotkom izjednačili na 1:1. Tko je pogodio? Tko će, ako neće Nikola Marić, prvi topnik pločanskog sastava i lige! Njegov 15. pogodak!

Bez obzira što nisu uspjeli ostvariti pobjedu, činjenica kako je ovo bilo 17. kolo, a kako Jadran Luka Ploče i dalje ne zna za poraz (jedanaest pobjeda i šest remija), razlog je što svi plješću i hvale momčad trenera Miša Krstičevića i Darka Cvijanovića, koja je u derbiju 17. kola igrala u sastavu: Leo Margan, Duje Manenica, Nikola Rodin, Ivano Čepo, Nikola Marić, Mirko Marić, Leonardo Petrović, Nikola Perić (od 73. Ante Glavina), Nikola Čepo (od 46. Malek Amdouni), Anđelo Kordić, Marin Romić (od 46. Ivan Raić).

Jadran LP - Sesvete

Paun Paunovic/Cropix

Mišo Krstičević, trener Jadran Luka Ploče

U 18. kolu, 11. ožujka, Jadran Luka Ploče je gost Mladost Ždralovi, koja je uoči 17. kola s 23 boda bila na sedmom mjestu. Jadran Luka Ploče sad ima 39 bodova, Sesvete druge s 35 bodova...

26. travanj 2024 21:17