NogometŽUPANIJSKI KUP |

CROATIJA POGODILA KAZNENI UDARAC, SLAVEN NIJE Vlaho Grbešić odveo svoje na Župu dubrovačku

23. ožujka 2021. - 17:40

Croatija je kod kuće dobila Slaven s 1:0, te se plasirala u polufinale Županijskog kupa Nogometnog centra Dubrovnik - Župa dubrovačka - Konavle. Momčad trenera Frane Lojića za finale će igrati protiv Župe dubrovačke. Momčad iz Čibače je domaćin. U drugom polufinalu centra GOŠK Dubrovnik 1919. će u goste pobjedniku utakmice Sokol - Konavljanin, koja se u srijedu, 24. ožujka, s početkom u 15 sati igra u Dubravci.

Na Svetom Martinu velike prilike u završnici prvog poluvremena. Prvo Jurica Ivanković nije iskoristio izglednu priliku za Slaven, a na drugoj strani veliku priliku je propustio Pero Ševo. U nastavku, dva opravdano dosuđena kaznena udarca. Prvo u 62. minuti za domaćina. Vlaho Grbešić je bio siguran realizator. Naciljao je donji lijevi kut gola Tea Dude, a u 89. minuti Đuro Trković nije realizirao kazneni udarac za izjednačenje. Promašio je okvir gola. Lopta je otišla iznad grede.

Utakmicu je sudio Ado Bijedić s pomoćnicima Robertom Hausvičkom i Romanom Radonićem. Delegat je bio Miho Arbulić.

Županijski kup: Croatia - Slaven