NogometKUP RUMUNJSKE

Četiri od četiri: Aganović i ekipa izborili polufinale te doznali protiv koga će igrati za finale

6. travnja 2023. - 22:12

Adnan Aganović je sa Sepsijem OSK u polufinalu Kupa Rumunjske. Teško može u prvenstvu do dobrog rezultata, te u kupu traži spas sezone. Prošle godine je osvojio trofej, ove je uzeo novi - Superkup pobjedom protiv prvaka, CFR Cluja.

Sad je u četvrtfinalu kupa, četvrtoj utakmice u kupu ove sezone ostvario četvrtu pobjedu. Svladao je CS Mioveni na svom terenu s 4:1. Nije bilo pogodaka prvo poluvrijeme, ali pamtit će se druga minuta sudačke nadoknade. Gosti su ostali s desetoricom. U nastavku Sepsi OSK je pogađao u 54. i 69. minuti, a nakon pogotka gostiju u 75., opet u 90. i petoj minuti sudačke nadoknade.

Aganović i ekipa će na svom terenu, 26. travnja, igrati za finale protiv CFR Cluja, koji je pogotkom u 89. minuti svladao 1:0 kod kuće Arges. U drugom polufinalu ogledat će se Universitatea Cluj – UTA Arad.

25. travanj 2024 14:31