NogometNOGOMET

TREĆA HNL / VIDEO Imamo 'sporne' situacije iz Opuzena: pogledajte te zaključite je li sudac oštetio Neretvanac, i(li) GOŠK Dubrovnik 1919., ili je sve bilo čisto!

13. ožujka 2018. - 21:08

Još uvijek se raspravlja o nedjeljnom ogledu između Neretvanca i GOŠK Dubrovnika 1919. u 18. kolu južne skupine Treće hrvatske lige, koji je u Opuzenu završio bez pobjednika, 1:1. U zraku su ostale 'sporne' odluke, točnije poništeni pogotci.

Najviše se priča o 11. minuti kada je sudac Marko Tot iz Splita poništio pogodak Zvonimira Krtalića zbog navodnog zaleđa. Zastavica je bila u zraku i u 15. minuti nakon što je mrežu domaćina zatresao Ivo Caput.

Opuzenci su sa (samo) bodom protiv GOŠK Dubrovnika 1919. ostali na začelju budući je Val iz Kaštel Starog 24 sata ranije uzeo (iznenađujuće) sva tri boda u Pločama protiv Jadrana Luka Ploče. Dubrovački sastav je remijem u Opuzenu zadržao šest bodova prednosti u odnosu na posljednjeg (Neretvanac), koji jedini ispada iz lige.