OstaloMALI NOGOMET/PRVA HL

Nagnuo se Squareov Brod

11. studenog 2016. - 23:07

Treći poraz Squarea u nizu, četvrti ukupno, dok je s druge strane Brod 035 nanizao tri pobjede, ukupno četiri te je preskočio dubrovački sastav, kojem sad u goste stiže FC Nacional, branitelj naslova i vodeći sastav lige sa stopostotnim učinkom, koji gazi sve pred sobom. Nakon toga je Square gost Potpićana '98 Istra, potom u Gospino polje dolazi u 10. kolu Novo vrijeme, a u posljednjem, 11. kolu prvog dijela ide u Zagreb (Alumnus).

U Slavonskom Brodu dosta toga lošeg se dogodilo za Square u 9. minuti. Stjepan Rezo je rukom spriječio pogodak domaćina te je isključen, a Brod 035 iz kaznenog udarca stigao do vodstva 1:0. Dva puta je momčad trenera Marinka Mavrovića uspjela anulirati prednost domaćina, prvo je Adrijan Micevski svojim desetim ovosezonskim pogotkom izjednačio u 17. minuti na 1:1, a u 29. minuti je Antonio Konsuo poravnao na 2:2, sedam minuta nakon što je domaćin opet poveo. Međutim, u zadnjih pet minuta utakmice tri pogotka Broda 035, a niti jedan Squarea, koji se i s trećeg ovosezonskog gostovanja vraća praznih ruku.

Futsal Dinamo je ostvario šestu pobjedu u nizu nakon startnog remija, Split Tommy je također stigao do šeste pobjede, pete u nizu... Futsal Dinamo sad ima deset bodova više od Squarea, Split Tommy devet... FC Nacional i Novo vrijeme igraju u subotu odnosno nedjelju. Oba sastava su u ulozi domaćina. Prvih šest mjesta vodi u doigravanje za prvaka.

7. KOLO Brod 035  – Square Dubrovnik 5:2 (1:1)
SLAVONSKI BROD
Sportska dvorana. Gledatelja 300. Suci: Aldin Hasić (Jastrebarsko) i Mario Blažin (Zagreb).
Strijelci: 1:0 Bundavica (9 -6m), 1:1 Micevski (17), 2:1 Čavar (22), 2:2 Konsuo (29), 3:2 Kajfeš (35).4:2 Čavar (37), 5:2 Kajfeš (40).
Crveni karton: Rezo (9. minuta/ Square)
BROD 035: Milanović, Čavar (2), Petrović, Kajfeš (2), Bundavica (1), Kovačević, Maričević, Pavić, Mirković, Marić, Lovreković, Lucić, Gudelj.
SQUARE: Primić, Bevanda, Ivanković, Cvjetković, Đuraš, Micevski (1), Rezo, Konsuo (1), Tikvica, Turuk.

Ostali rezultati, petak, 11. studenoga: Split Tommy - Vrgorac 3:0, Futsal Dinamo - Osijek Kelme 3:2, Potpićan '98 Istra - Solin 3:1, subota, 12. stidenoga: FC Nacional - Uspinjača, nedjelja, 13. studenoga: Novo vrijeme - Alumnus.

1. Futsal Dinamo 19 bodova (29:18), 2. FC Nacional (utakmica manje) 18 bodova (53:7), 3. Split Tommy 18 bodova (28:17), 4. Novo vrijeme (utakmica manje) 13 bodova (18:11), 5. Brod 035 12 bodova (30:33), 6. Square 9 bodova (33:25), 7. Alumnus (utakmica manje) 9 bodova (26:42), 8. Vrgorac 7 bodova (22:26), 9. Uspinjača (utakmica manje) 5 bodova (15:17), 10. Osijek Kelme 4 boda (13:21), 11. Potpićan '98 Istra 3 boda (18:38), 12. Solin bez boda (14:54).

Utakmica 8. kola: Square - FC Nacional igra se u utorak, 15. studenoga u Sportskoj dvorani u Gospinom polju s početkom u 18 sati uz izravan prijenos na HNTV

26. travanj 2024 04:53