Ostalo‘CRVENO PLAVI‘ SAMI NA VRHU

Tko će, ako neće Maro. Square opet slavi, jedan pogodak, ali tri boda vrijedan!

23. veljače 2024. - 19:56

Square – Vrgorac 1:0

DUBROVNIK Sportska dvorana u Gospinom polju. Suci: Edo Vulić i Mario Budimir (obojica iz Splita), treći sudac: Ivica Grepo (Runovići), delegat: Luka Klaić (Popovići).

Strijelac: 1:0 Đuraš (24)

SQUARE: Primić, Cavalcante, Cvjetković, Duvančić, Đuraš – Jurišić, Prce, Daničić Kačić, Džanković, Noković, Lintula, Kuraja, Hrkać, Dos Santos. Trener: Marin Jukić.

VRGORAC: Vrdoljak, Kozarić, Sesar, Bošković, Grbavac – Rašić, Barišić, Zambrano, Gašpar, Kirevski, Raos, Martinac, Govorko. Trener: Ante Kraljević.

U prvom dijelu sezone bilo je – jedan, ali tri boda vrijedan, te je Square išao iz Vrgorca kući pjevajući. Maro Đuraš se tad okrenuo u Tinovom gradu, uposlio ga je Marko Kuraja, zatim je potegnuo, pogodio i tako odlučio pobjednika. Igrala se 6. minuta kad se jedini put tresla mreža.

Danas, 98 dana poslije, opet je pogodio samo Đuraš. Igrala se 24. minuta. Nije bilo pogodaka u prvom poluvremenu, a prije trenutka odluke gosti su ‘čupali kosu’. Imali su u prvim sekundama nastavkaveliku priliku. Josip Sesar je uposlio Josipa Boškovića, koji je u trku udarcem glavom zatresao okvir gola domaćina.

Square je uspio do kraja sačuvati svoju mrežu netaknutom, Pula nije uspjela dobiti kod kuće Crnicu, te je dva kola prije kraja ligaškog dijela dubrovački brod usamljen na vrhu!

HMNL 16. kolo, Dubrovnik: Square - Vrgorac

Tonči Vlašić/

USKORO OPŠIRNIJE

SUPERSPORT HMNL

Ostale utakmice 16. kola, Omiš: Olmissum – Osijek (subota, 24. veljače), Split: Torcida – Uspinjača Gimka 4:3, Zagreb: Futsal Dinamo – Novo vrijeme (petak, 23. veljače - 20 sati, MAX Sport 1), Pula: Stanoinvest Futsal Pula – Crnica 3:3.

Poredak: 1. Square (utakmica više) 31 bod, 2. Stanoinvest Futsal Pula (utakmica više) 29 bodova, 3. Novo vrijeme 27 bodova, 4. Futsal Dinamo 27 bodova, 5. Olmissum 27 bodova, 6. Torcida (utakmica više) 20 bodova, 7. Crnica (utakmica više) 16 bodova, 8. Osijek 15 bodova, 9. Vrgorac (utakmica više) 13 bodova, 10. Uspinjača Gimka (utakmica više) 11 bodova.

Nakon završnice kupa, koja se od 1. do 4. ožujka igra u Gospinom polju, odigrat će se zadnja dva kola ligaškog dijela. U predzadnjem Square je gost Uspinjače Gimka, a u zadnjem kolu dočekuje Novo vrijeme.

27. travanj 2024 17:12