OstaloTURNIR NA MALE BARE U GRUŽU

Mateo Kljunak propustio izbaciti dvostrukog prvaka, zaključena osmina finala, evo parova četvrtfinala Dubrovnik kupa

30. srpnja 2022. - 00:55

ZAVRŠENA OSMINA FINALA

Srijeda, 27. srpnja: Dubrivnik INsider - Stipu ga nime 0:1 (strijelac 0:1 Đivo Hendić), četvrtak, 28. srpnja: Hajduk Mokošica - Obrt Đukan 4:2 nakon penala (strijelci 1:0 Matej Vidak, 1:1 Ivo Vlahušić), Brkati Slonovi - Medvjedići dobra srca 1:2 (strijelci 0:1 Haron Džanković, 0:2 Josip Nebergoj, 1:2 Oliver Milošević), Centrala – Teča United 1:2 (strijelci 0:1 Martin Oreč, 1:1 Denis Hasanović, 1:2 Josip Tomičić), Caffe bar Exotic – STOR 7:0 (strijelci: 1:0 Marin Matić, 2:0 Tomislav Leženić, 3:0 Marin Matić, 4:0 Marin Matić, 5:0 Marin Matić, 6:0 Tomislav Leženić, 7:0 Marin Matić), petak, 29. srpnja: Ništa ne vidimo - Atalanta Bergamo 1:4 (strijelci 0:1 Hrvoje Bogdanović, 0:2 Antonio Noković, 1:2 Maro Vatović, 1:3 Hrvoje Mamuzić, 1:4 Ivan Pranjić), Konoba Maestral Ston – Fast food Riva Slano 4:3 nakon penala (strijelci 0:1 Petar Lončar, 1:1 Toni Žile, 2:1 Ante Ivanišević, 2:2 Josip Milić, crveni karton Toni Žile), Konoba Popret - Šulemu na zarubu 3:2 nakon penala (strijelci 0:1 Josip Čagalj, 1:1 Dario Burmas).

Kiša je prekinula utakmicu u srijedu, koja je nastavljena dva dana poslije. Nisu Ne vidimo ništa i Atalanta Bergamo počeli od početka, već od trenutka kad ih je kiša rastjerala, a tad je Atalanta Bergamo nakon 6 minuta i 39 sekundi imala vodstvo 1:0. Zbog toga je na semaforu, kad su se opet okupili na terenu, pisalo kako se ima još odigrati 13 minuta i 21 sekunda prvog poluvremena, a zatim, naravno, i cijelo drugo poluvrijeme. Atalanta Bergamo je u preostalom vremenu prvog poluvremena poduplala prednost, uoči odlaska na odmor pogodak Ne vidimo ništa, a u nastavku nova dva pogotka Atalante Bergamo, a niti jedan Ne vidimo ništa..

Potom se igrao derbi zapada, Konoba Maestral Ston - Fast food Riva Slano. Tri sekunde do kraja utakmice peti akumulirani prekršaj Konobe Maestral Ston, te je Mateo Kljunak imao priliku odvesti u četvrtfinale Fast food Rivu Slano. Nije uspio, pa su penali odlučivali pobjednika. I opet nije pogodio Kljunak, te će dvostruki prvak, Konoba Maestral Ston, igrati u subotnjem četvrtfinalu.

Utakmicom Konoba Popret - Šulemu na zarubu zaključena je osmina finala, te su poznati svi parovi četvrtfinala, koji se igraju u Gružu, na igralištu Osnovne škole Ivana Gundulića u subotu, 30. srpnja, od 20 sati. I zadnja utakmica odlučena je na penale. Opet se dogodilo, tko je poveo s 1:0 u 40 minuta igre, taj je izgubio na penale...

Ništa ne vidimo - Atalanta Bergamo 1:4

Tonči Vlašić/

Konoba Maestral Ston – Fast food Riva Slano

KAKO DO KRAJA?

Subota, 30. srpnja, 20 sati, susret B: Atalanta Bergamo - Stipu ga nime, 21 sat, susret 'D': Medvjedići dobra srca - Konoba Popret. 22 sata, susret 'A': Caffe bar Exotic - Teča United, 23 sata, susret 'C': Konoba Maestral Ston -  Hajduk Mokošica,

Nedjelja, 31. srpnja, polufinala: pobjednik susreta 'A' - pobjednik susreta 'B', te pobjednik susreta 'C' - pobjednik susreta 'D'

Ponedjeljak, 1. kolovoza: igraju se utakmica za treće mjesto, revijalna utakmica i finale

25. travanj 2024 15:34