Dario Marinović tresao mrežu Barcelone, te odnio bod iz Blaugrane u derbiju najjače lige svijeta

13. veljače 2022. - 21:42

Nastavljeno je i španjolsko prvenstvo, derbi 15. kola odigran je u Blaugrani, lider Barcelona je ugostila Jimbee Cartagenu. Završilo je bez pobjednika 2:2. Mrežu domaćina tresao je Dario Marinović, i to je hrvatski reprezentativac iz Mokošice pogodio u 25. minuti za vodstvo 1:0. Barcelona je preokrenula, izjednačila u 30., a povela 2:1 u 34. minuti. Tri minute poslije, a tri minute prije kraja Lucao je izjednačio na 2:2. Pogodak protiv Barcelone peti je pogodak Marinovića ove sezone.

Barcelona vodi s 38 bodova iz 15 utakmica, Jimbee Cartagena je na petom mjestu s 26 bodova i dvije utakmice manje u odnosu na lidera, te s utakimicom manje u odnosu na drugog Valdepenasa, koji ima 28 bodova...

U doigravanje će osam najboljih, Jimbee Cartagena lovi drugu poziciju.

Dario Marinović, hrvatski reprezentativac, član španjolskog prvoligaša Jimbee Cartagene
10. svibanj 2024 00:17