NogometŽUPANIJSKI DRUGOLIGAŠI ZAKLJUČILI 6. KOLO

Pala Batala pet minuta prije kraja, lider stigao do pete pobjede, Hajduk 1932. i Putniković ne dozvoljavaju da Omladinac pobjegne, a Grk...

7. studenog 2021. - 22:28

SOŠK 1919. se borio, imao je bod protiv lidera sve do 85. minute, činilo se kako će četvrti put ove sezone u šest utakmica povećati bodovni konto, kako će imati više od 5 bodova, ali tad je Daniel Žarković, koji je u nastavku ušao u igru, pogodio za pobjedu gostiju, te je Omladinac otišao iz Stona kući pjevajući.

Pobjedu je izborio i Hajduk 1932., koji prati Omladinca. Sastav Ive Šeparovića svladao je na svom terenu Enkela. Pobjedu je osigurao u prvom poluvremenu kad je postigao sva tri pogotka. Redom, Hrvoje Gugić je u 10. minuti realizirao kazneni udarac, Gordan Andreis je pogodio u 32., a Ivan Maričić u 41. minuti. Kapetan Hajduka 1932. Gorjan Stipković je još jednu utakmicu sačuvao svoju mrežu netaknutom, treću, a pet je nastupa od kojih je dobio četiri, dok je jednom odigrao bez pobjednika, i to u 3. kolu u Stonu kad je SOŠK 1919. uspio izboriti bod.

Na Banjaru je Faraon poveo protiv domaćina pogotkom Antonia Frankovića u 3. minuti, ali vrlo brzo je Putniković preokrenuo rezultat u svoju korist. Mato Vitković je u 10. minuti izjednačio na 1:1, a u 13. minuti Goran Šorgić pogodio za 2:1. Nije bilo više pogodaka.

U Potomju bez pobjednika, i bez pogodaka. Igrali su Grk i Ponikve. Grk je sezonu otvorio s tri pobjede od kojih je dvije ostvario u gostima, te 12 postignutih pogodaka, a u iduće tri utakmice osvojio 2 od 9 mogućih bodova, i nije postigao niti jedan pogodak (Omladinac doma 0:0, poraz u Trpnju od Faraona 3:0, te sad Ponikve doma 0:0).

Bez pogodaka u Trpnju jedini je gubitak bodova Omladinca, koji je dobio preostalih pet utakmica. Hajduk 1932. ima zaostatak iz 1. kola u kojem je gost Putnikovića, koji su sad na učinku od četiri pobjede i jedan poraz. Izgubili su samo na Lastovu od Omladinca 3:2.

Semafor 6. kola, subota, 6. studenog, Kupari: NA Libertas – Rat 4:1, nedjelja, 7. studenog, Vela Luka: Hajduk 1932. – Enkel 3:0, Potomje: Grk – Ponikve 0:0, Putnikovići: Putniković – Faraon 2:1, Ston: SOŠK 1919. – Omladinac 0:1.

POGLEDAJTE POREDAK

1. Omladinac 16 bodova / 6 utakmica (13:3), 2. Hajduk 1932. 13 bodova / 5 utakmica (20:2), 3. Putniković 12 bodova / 5 utakmice (16:7), 4. Grk 11 bodova / 6 utakmica (12:5), 5. NA Libertas 7 bodova / 6 utakmica (10:9), 6. Ponikve 7 bodova / 6 utakmica (7:12), 7. Enkel 6 bodova / 6 utakmica (16:15), 8. Faraon 6 bodova / 6 utakmica (8:15), 9. SOŠK 1919. 5 bodova / 6 utakmica (8:14), 10. Rat bez boda / 6 utakmica (4:30).

7. KOLO

Nedjelja, 14. studenog, Kuna: Rat – Hajduk 1932., Lastovo: Omladinac – NA Libertas, Trpanj: Faraon – SOŠK 1919., Ston: Ponikve – Putniković, Popovići: Enkel - Grk

27. travanj 2024 00:12