NogometDRUGA ŽUPANIJSKA LIGA |

OTVORILO SE U KUPARIMA Šest pogodaka u prvoj utakmici sezone, junior Adnan Morina prvi pogodio za NA Libertas, a mrežu Enkela pogađao i 17-godišnjak

3. listopada 2021. - 07:24
33-godišnji Saša Stanišić je igrao za GOŠK, Slaven, Dubrovnik, Konavljanin, a od 2020. je član Enkela (na slici protiv SOŠK-a 1919. u svibnju 2021. u Popovićima)Tonči Vlašić

Nogometna akademija Libertas i Enkel otvorili su novu sezonu u Drugoj županijskoj ligi. U Kuparima je domaćin svladao sastav iz Popovića sa 4:2 pogocima 19-godišnjeg Adnana Morine u 20. i 42. minuti, te 31-godišnjeg Ivana Gavrilice u 24., dok je konačni rezultat potpisao 17-godišnji Fabio Sforza Jerosimić u 68. minuti. Za goste je oba pogotka postigao 23-godišnji Ivo Bronzan, prvog u 39., a drugog u 58. minuti.

U nedjelju, 3. listopada, igraju se preostale četiri utakmica 1. kola, sve počinju u 15.30 sati, Putnikovići: Putniković - Hajduk 1932., Ston: SOŠK 1919 – Grk, Kuna Pelješka: Rat – Ponikve, Lastovo: Omladinac – Faraon.

Raspored 2. kola, nedjelja, 10. listopada, Vela Luka: Hajduk 1932. – Faraon, Ston: Ponikve – Omladinac, Popovići: Enkel – Rat, Potomje: Grk – NA Libertas, te Putnikovići: Putniković – SOŠK 1919.

26. travanj 2024 14:36