NogometŽUPANIJSKI KUP |

FINALE NOGOMETNOG CENTRA PELJEŠAC Imamo prvog sudionika završnice Županijskog kupa: Faraon nadigrao SOŠK 1919.

21. ožujka 2021. - 17:48

Faraon iz Trpnja je pobjednik Županijskog kupa Nogometnog centra Pelješac. Sa 6:0 je na svom igralištu 'Oliver Antunović' nadigrao SOŠK 1919., i to je postigao po tri pogotka u svakom poluvremenu.

Već u 1. minuti se zatresla mreža sastava iz Stona. Učinio je to Vinko Milinović. Zatim je do odmora dva puta pogodio Luka Koludrović, prvo u 20., a potom u 38. minuti. U nastavku Josip Ivandić je strijelac za 4:0 (49. minuta) i 5:0 (58. minuta), a golijadu je zaključio Luka Koludrović svojim trećim pogotkom u 77. minuti.

Plasman u polufinale Županijskog kupa, među četiri najbolja, Faraon je izborio pod vodstvom Joza Mastilice igrajući u sastavu: Dino Dominiković, Jakov Palinić, Mario Katić, Vinko Milinović, Josip Ivandić, Luka Koludrović, Toni Pranjić (od 70. Gabriel Krajina Roso), Marin Butirić (od 64. Matej Jelaš), Jakov Milinović (od 73. Ante Milinović) i Ante Gavran.

SOŠK 1919. je nastupio pod vodstvom Ivana Milića u sastavu: Petar Šimunović (od 53. Ante Radić), Paulo Vlašić (od 50. Orsat Rozić), Josip Milić (od 62. Marino Bartulović), Mateo Brbora, Juraj Essert, Ante Alerić, Petar Lončar, Maro Stjepović, Mato Pavlović (od 50. Jakša Kristović), Mateo Vodopić i Zvonko Grejić (od 62. Marko Borović).

Utakmicu je sudio Deni Franulović iz Vela Luke s pomoćnicima, Mersadom Zukićem i Josipom Gudeljom iz Korčule. Delegat je bio Boris Poluta iz Orebića.

10. svibanj 2024 01:14