KošarkaŠPANJOLSKA |

JOVENTUT NA KRILIMA RIBASA I TOMIĆA DO GOSTUJUĆE POBJEDE Gubili 83:76, a u zadnje dvije i pol minute napravili 11:0

17. prosinca 2020. - 23:55
Ante Tomić i Pau Ribas su odveli Joventut do gostujuće pobjede 87:83 kod Obradoira, koji je vodio u zaostaloj utakmici 10. kola s 83:76 nakon čega je momčad iz Badalone napravila u dvije i pol minute 11:0 te ostvarila devetu pobjedu u trinaestom nastupu, a domaćin upisao sedmi poraz u nizu, ukupno deveti u četrnaestom nastupu.

Ribas je ubacio šest trica, ukupno 20 koševa uz šest asistencija, a Tomić 15 koševa (šut iz igre 6/8, slobodna bacanja 3/8), imao 5 skokova, 5 asistencija te 3 osvojene lopte, a na njemu su domaći igrači napravili pet osobnih pogrešaka.

Real Madrid vodi u španjolskom prvenstvu sa 14/0, Tenerife su druge s 12/1, Barcelona treća s 11/3, Baskonia četvrta s 10/4, Jovantut peti s 9/4 u konkurenciji 19 klubova...
19. travanj 2024 13:16