Županija Župa dubrovačka

SVAKA ČAST

Andra Perkića primio načelnik Nardelli

SVAKA ČAST
Općinski načelnik Silvio Nardelli danas je primio Andra Perkića, mladog župskog atletičara, člana AK Dubrovnik koji je prošlog vikenda u Splitu osvojio brončanu medalju na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za kadete i mlađe kadete.

Perkić je broncu osvojio u utrci na 1000 metara u jakoj konkurenciji od 25 trkača. Uz ovu broncu, bio je 12 na 100 metara te četvrti s klupskom štafetom 4x300 metara.

Atletikom se bavi nepunih godinu dana, a ljubav se rodila nakon što je osvojio prvo mjesto na lanjskom humanitarnom Eko crossu kojeg je organizirala udruga Kurenat. U kratkom vremenu, u nepunih godinu dana treniranja pokazao je svoju izvrsnost koja se očitovala na natjecanju u Splitu gdje su nastupili atletičari iz 44 kluba Hrvatske, s preko 1000 startnih mjesta.
Načelnik Nardelli, čestitao je mladom župskom sportašu, uručio mu prigodni poklon te mu zaželio daljnji uspjeh u budućim natjecanjima, priopćili su iz Općine Župa dubrovačka.