SportKUP VUKŠIĆ 2020

Poznati polufinalisti: West Ham i Pokrovnik te Konoba Nikol i Bila Vlaka

Piše Marko Ledenko-Mane
16. srpnja 2020. - 13:07

U srijedu su odigrane četvrtfinalne utakmice na Kupu Vukšić 2020. s mnogo zanimljivih i kvalitetnih dvoboja. U natjecanju je ostalo osam vrhunskih ekipa i gledatelji su uživali potezima malonogometnih majstora.

Derbi turnira i po mišljenju svih gledatelja “finale prije finala“, odigrale su dvije ekstra kvalitetne ekipe, Cb West Ham Ražine i 4 asa Balen automobili. Od prve minute obje ekipe igrale su otvoreni i napadački nogomet s mnogo sjajnih prilika. Sijevale su šanse s obje strane i bila je to velika malonogometna fešta.

Stefan Vulić u 16. minuti doveo je Asove u vodstvo 1:0 i s tim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu opet brzi i žestoki ritam gdje se West Ham bolje snalazi i preko Pilića i Škugora preokreće za prolaz u polufinale 2:1. Tijekom utakmice Asovi su promašli tri čista “zicera“ i to ih je koštalo poraza.

Ekipa Jezera
Mane

Mlada i brza ekipa Pokrovnik iznenadila je drugoligaša Jezera porazivši ih visokim rezultatom 4:1. Obrana Jezera nije imala rješenja protiv brzih napadača Pokrovnika Brajkovića i Žilića.

Neizvjesnu i zanimljivu utakmicu odigrali su Konoba Nikol i Tinj. Konoba Nikol je tijekom utakmice imala vodstvo, a Tinj se žestoko trudio da izjednači rezultat. Konoba Nikol je pobijedila 3:2 i prošla u polufinale.

Najveći hit turnira Bila Vlaka je neočekivano i lako napunila mrežu dobroj ekipi Young Boysa. Iskusni veterani Podstrane pojačani s tri mlada igrača, očitali su pravu malonogometnu lekciju Boysima i zasluženo se plasirali u polufinale.

Polufinale se igra u četvrtak, a veliko finale u subotu.