Sport Vaterpolo

PRVENSTVO DUBROVAČKIH KUPALIŠTA U VATERPOLU

PRVA DVA ČETVRTFINALA DIVLJE LIGE U OBJEKTIVU ŽELJKA TUTNJEVIĆA Prvak i doprvak bez milosti

PRVENSTVO DUBROVAČKIH KUPALIŠTA U VATERPOLU

Poznati su prvi polufinalisti 35. Prvenstva dubrovačkih kupališta u vaterpolu, i to su prvak (FUN H2O Mlini) i doprvak (Elita). Na Dančama je FUN H2O Mlini nadigrao Crvene stijene Orašac te će za finale igrati s pobjednikom ogleda Porporela - PVG Gruški mul, a Elita nakon uspjeha protiv Vile Šeherezada čeka uspješnijeg iz ogleda Kokoti - Turčin Danče.

Preostala dva četvrtfinala igraju se u utorak, 14. kolovoza, na Porporeli, i to od 16.45 satii igraju Kokoti i Turčin Danče, a od 17.45 sati Porporela i PVG Gruški mul. 

SEMAFOR Četvrtfinala, 13. kolovoza

FUN H2O Mlini – Crvene stijene Orašac 15:3
DANČE Sudac:
Marko Matijević
FUN H2O MLINI: Pavo Ljepopio, Maro Martić, Mihael Crnčević, Nikola Grbić (1), Maro Kuzman (2), Maroje Mišić (1), Amer Čamo, Antonio Sentić (3), Maro Dabelić (1), Mato Miloslavić (3), Lino Glavočić (1), Robert Palunčić, Đivo Zec, Vedran Kuzman (3). Voditelj: Nikša Masar, pomoćnik: Mario Vlašić.
CRVENE STIJENE ORAŠAC: Maroje Vukić, Željko Bjelobaba, Davor Rakiđija (1), Ivan Ljubimir, Toni Peraić, Jakov Buratović (1), Pero Gvozdenica, Vlaho Jemin (1), Josip Zlošilo, Nikola Zlošilo.
Četvrtine: 5:0, 3:0, 3:2, 4:1.

Elita – Vila Šeherezada 13:5
DANČE Sudac:
Marko Matijević
ELITA: Miro Boroje, Božo Lujo, Boris Agatić (3), Tomislav Rudinica (5), Jakša Matušić, Maro Šušić (1), Ante Režić (2), Ivica Nikolić (1), Ivica Plečaš, Goran Milić (1), Dragan Prizmić, Marko Kortizija, Pero Memed, Bartul Bosnić.
VILA ŠEHEREZADA: Olaf John, Boško Perić, Bruno Kontić (1), Toni Vukojević (1), Toni Škurla, Ante Vidović, Ruben Legaz (1), Ado Čustović, Mateo Konsuo, Marko Bautović (1), Đino Lukačević, Mihovil Španja, Orsat Milić (1), Pero Sjekavica. Voditelj: Nikola Bogdanović, pomoćnik: Tomi Tepšić.
Četvrtfinala: 3:1, 4:1, 3:1, 3:2.

Naslovnica Vaterpolo
HtmlNoArticles

Najnovije