VaterpoloVATERPOLO

TRIGLAV RL Nije bilo lako, ali s mlađima, bez trojice udarnih, slatko!

17. ožujka 2018. - 22:14

Jug CO je u 17. kolu Triglav Regionalne lige ostvario 17. pobjedu, Dobio je Partizan u Beogradu s 10:8 (1:1, 3:3, 1:1, 5:3).

Partizan je s tri pogotka u nizu poveo u drugoj četvrtini s 3:1, potom vodio sa 4:3. Uoči zadnje četvrtine bilo je 5:5, a zadnju je Jug CO otvorio s 3:0, bilo je nakon toga i 9:6. Partizan je 31 sekundu prije kraja došao na pogodak zaostatka. Hrvoje Benić svojim četvrtim pogotkom sekundu prije kraja utakmice pogodio za konačnih 10:8.

Nije bilo u Luke Lončara, Mara Jokovića i Xavi Garcie.

17. KOLO Partizan – Jug CO 8:10