NogometNOGOMET

MLAĐI UZRASTI PRVA LIGA SREDIŠTE SPLIT Pionirima GOŠK Dubrovnika 1919. prvi bod, dok su pioniri Neretve izborili 2:2 kod RNK Split

15. rujna 2019. - 18:43
Nije bilo pogodaka u ogledu pionira GOŠK Dubrovnika 1919. i Primorca 1929. iz Stobreča na lapadskom travnjaku te je dubrovačka momčad, koju vodi Oliver Kljajić, stigla do prvog boda u novoj sezoni. Na startu su dubrovački pioniri izgubili 4:0 od Zadra u Zadru. Kadeti GOŠK Dubrovnika 1919. su i dalje bez boda. Nakon 4:1 poraza u Zadru izgubili su kod kuće od Stobrečana s 2:1. Gosti su poveli u 32. minuti. GOŠK Dubrovnik 1919. je izjednačio iz kaznenog udarca u 55. minuti, kojeg je realizirao Maro Vatović. Tri minute poslije izjednačenja drugi put je Primorac 1929. zatresao mrežu domaćina.

Preostale dvije uzrasne kategorije GOŠK Dubrovnika 1919., mlađi pioniri i juniori, u 2. kolu su bili gosti stobrečkog Primorca. Mlađi pioniri su poraženi 2:0, a juniori 5:0 te su bez boda nakon prva dva kola.

Neretva iz Metkovića, koja igra Prvu ligu središte Split u dvije uzrasne kategorije, pioniri i kadeti, nakon uspjeha kod kuće u 1. kolu protiv Dalmatinca (Crno) 5:0 (Marin Krešić tri, Marko Blažević i Jakov Bubalo po jedan) odnosno 1:0 (Marko Jurković), bila je u 2. kolu gost RNK Split. Pioniri metkovskih 'plavo bijelih' su osvojili bod u Splitu odigravši 2:2 (Marin Krešić iz kaznenog udarca i Jure Ereš), dok su kadeti izgubili sa 4:0.

Neretva u 3. kolu dočekuje Dugopolje, dok je suparnik dubrovačkim nogometašima splitski Adriatic

FOTO Pioniri, 2. kolo: GOŠK Dubrovnik 1919. - Primorac 1929. Stobreč 0:0
27. travanj 2024 05:30