NogometTREĆA HRVATSKA NOGOMETNA LIGA - JUG

NERETVANAC U 88. OSTAO BEZ POBJEDE Ne ide, pa ne ide BŠK Zmaj

11. studenog 2018. - 18:51
Neretvanac je poveo u 78. minuti pogotkom Ilije Mašića, ali je Zagora izjednačila u 88. minuti, te 'Plava makinja' nije uspjela ostvariti šest pobjedu. Treći put je odigrala 'iks'. Unatrag pet kola bila je druga, a sad je deseta. Istina, ima 18 bodova kao i šesta Neretva, ali slabiju pogodak razliku ne samo od Metkovaca, već i od GOŠK Dubrovnika 1919., Kamena i Croatije, koji imaju isti bodovni učinak. Neretvanac je u zadnjih pet kola osvojio samo dva boda. Petu pobjedu je zabilježio još u 7. kolu. Od tada slabo, slabo...

BŠK Zmaj je još gori. I dalje je na samo tri boda osvojena u 4. kolu (Primorac 1929. kod kuće 3:0). Gotovo dva mjeseca ne zna za radost. Sad je upisao već jedanaesti poraz, osmi u nizu, a ovo je 12. kolo. Za njega je ove nedjelje bila kobna 76. minuta utakmice u Zmijavcima kad je Croatija stigla do pogotka vrijednog tri boda.

SEMAFOR 12. kolo
Subota, 10. studenog, Biograd:
Primorac (BNM) – Jadran LP 0:1, Dubrovnik: GOŠK Dubrovnik 1919. – Hrvace 4:0, Split: RNK Split – Kamen 1:3, Imotski: Imotski – Uskok 1:1, Sinj: Junak – Urania 0:0, Metković: Neretva – Primorac 1929. Stobreč 4:1, nedjelja, 11. studenog, Zmijavci: Croatia – BŠK Zmaj 1:0, Opuzen: Neretvanac – Zagora 1:1

1. Junak 29 bodova (+20), 2. Uskok 23 boda (+14), 3. Primorac (BNM) 22 boda (+7), 4. Urania 22 boda (+7), 5. Jadran LP 20 bodova (+10), 6. Neretva 18 bodova (+9), 7. GOŠK Dubrovnik 1919. 18 bodova (+6), 8. Kamen 18 bodova (+2), 9. Croatia 18 bodova (-1), 10. Neretvanac 18 bodova (-2), 11. Primorac 1929. Stobreč 14 bodova (-4), 12. Zagora 14 bodova (-7), 13. Hrvace 10 bodova (-11), 14. Imotski 10 bodova (-16), 15. RNK Split (kažnjen sa 6 bodova) 6 bodova (-6), 16. BŠK Zmaj 3 boda (-27).