NogometNOGOMET

TREĆA HRVATSKA LIGA - JUG Tko će, ako neće Ante!

26. kolovoza 2018. - 21:43

Neretvanac je na otvaranju sezone 2018./19. osvojio tri boda. Hrvace, prvi gost Podvornice, vraćaju se kući praznih ruku. Ogled 1. kola završio je pobjedom Neretvanca 2:1 (1:0).

Opuzenci su vodili s 2:0 nakon sat vremena igre. Mrežu gostiju pogađali su prvo Ante Babić, a potom Ante Mihaljević. Prvi je razveselio navijače Neretvanca u 39., a drugi pogotkom u 59. minuti. Imao je domaćin još prilika za pogodak. Najveću pri rezultatu 0:0, ali u 10. minuti Stanislav Vasilj nije iskoristio kazneni udarac. Hrvace su u završnici utakmice, u 86. minuti, uspjele pogotkom (samo) ublažiti poraz.

SEMAFOR 1. KOLA
Subota, 25. kolovoza, Dubrovnik:
GOŠK Dubrovnik 1919. – Primorac (BNM) 2:3, Split: RNK Split – Croatia 2:1, Imotski: Imotski – Jadran Luka Ploče 1:6, Sinj: Junak – BŠK Zmaj 4:0, Metković: Neretva – Kamen 0:0, Unešić: Zagora – Urania 1:0, nedjelja, 26. kolovoza, Opuzen: Neretvanac – Hrvace 2:1, Stobreč: Primorac 1929. Stobreč – Uskok 5:1.

1.-2. Jadran Luka Ploče
Primorac 1929. Stobreč po 3 boda (6:1), 3. Junak 3 boda (4:0), 4. Primorac (BNM) 3 boda (3:2), 5.-6. Neretvanac i RNK Split po 3 boda (2:1), 7. Zagora 3 boda (1:0), 8.-9. Neretva i Kamen po 1 bod (0:0), 10. GOŠK Dubrovnik 1919. bez boda (2:3), 11.-12. Hrvace i Croatia bez boda (1:2), 13. Urania bez boda (0:1), 14. BŠK Zmaj bez boda (0:4), 15.-16. Uskok i Imotski bez boda (1:6).