NogometNOGOMET

TREĆA HL - JUG Podvornica 'isplivala' u Blatu, GOŠK Dubrovnik 1919. 'udario' o Kamen

14. ožujka 2018. - 22:27

Neretvanac je pobijedio te se Val zahvaljujući slabijoj pogodak razlici, većem minusu, vratio na začelje. Opuzenci su uzeli sva tri boda u Blatu. BŠK Zmaj je pobjedom mogao približiti se gornjem domu. Ovako je i njemu 'mač nad glavom'. Marijan Bagarić je ime strijelca za Neretvanac. Pogodak odluke postignut je u 26. minuti.

GOŠK Dubrovnik 1919. se vratio iz Ivanbegovine praznih ruku. Nakon prvog poluvremena je imao u ruci sva tri boda. Vodio je s 1:0. Vlaho Skaramuca je postigao pogodak u 43. minuti. Ali, u nastavku preokret domaćeg Kamena. Ivan Norac Kevo je izjednačio u 58., a konačnih 2:1 potpisao Dalibor Mandarić iz kaznenog udarca u 71. minuti.

U Lapad stiže u subotu Val. BŠK Zmaj ide u Imotski, a u Ploče stiže RNK Split. Neretvanac u nedjelju dočekuje Kamen.

SEMAFOR 19. kolo
Utorak, 13. ožujka, Sinj:
 Junak – Imotski 3:0, Biograd: Primorac (B) – Zadar 2:0, Stobreč: Primorac 1929. – Jadran Luka Ploče 0:1, Kaštel Stari: Val – Hrvace 0:0, srijeda, 14. ožujka, Blato: BŠK Zmaj – Neretvanac 0:1, Zmijavci: Croatia – Urania 1:0, Split: RNK Split – Zagora 2:1, Ivanbegovina: Kamen – GOŠK Dubrovnik 1919. 2:1.

1. Primorac Biograd 37 bodova, 2. RNK Split 36 bodova, 3. Croatia Zmijavci (utakmica manje) 35 bodova, 4. Jadran Luka Ploče 33 boda, 5. Primorac 1929. Stobreč 31 bod, 6. Hrvace 31 bod, 7. Urania 29 bodova, 8. Zadar 28 bodova, 9. BŠK Zmaj 22 boda, 10. Junak 21 bod, 11. Kamen 20 bodova, 12. Imotski (utakmica manje) 20 bodova, 13. Zagora 19 bodova, 14. GOŠK Dubrovnik 1919. 19 bodova, 15. Neretvanac 16 bodova, 16. Val 16 bodova.

26. travanj 2024 06:35