NogometNOGOMET

ŽUPANIJSKI KUP / KADETI Tri odigrane, a u sve tri bolji gost

21. veljače 2018. - 11:22

GOŠK Dubrovnik 1919., Župa dubrovačka i BŠK Zmaj izborili su plasman u 2. kolu Županijskog kupa za kadete.

U Gospinom polju GOŠK Dubrovnik 1919., koji je bio u ulozi gosta, sa čak 9:0 nadigrao je Nogometnu akademiju Libertas. Momčad trenera Hasana Kacića povela je u 15. minuti iz kaznenog udarca (Maro Matić). U nastavku utakmice, u pola sata, novih osam pogodaka GOŠK Dubrovnika 1919. (Antonio Lang u 51., Paulo Opušić u 57., 61. i 70., Dragan Marić u 65., Ante Oreč u 75., Mario Fraska u 77. te Tin Vidak u 80. minuti).

U Gabrilima Župa dubrovačka je savladala Nogometnu akademiju Konavle sa 4:0. Pogotke za momčad trenera Mladena Nikolića postigli su Zlatko Tokić u 1., Ivo Kovanović u 54., Matej Radić u 73. te Ante Azinović u 79. minuti.

U Žrnovu je BŠK Zmaj slavio s 1:0 protiv istoimenog domaćina. Pogodak odluke postigao je Jerko Pecotić u 7. minuti.

Još imaju igrati Neretvanac - Jadran LP te ONK Metković - Neretva, dok je utakmica Hajduk 1932. - Grk registrirana 3:0 za momčad iz Vela Luke.

FOTO Nogometna akademija LIbertas - GOŠK Dubrovnik 1919. 0:9

26. travanj 2024 05:10