NBA Spursi zaustavili Blazerse, kojima je 'iscurila' trica za produžetak, Hezonja 8

29. listopada 2019. - 09:48
Portland Trail Blazers je stigao u San Antonio nakon slavlja u Sacramentu i Dallasu. Otvorio sjajno utakmicu protiv Spursa. Poveo s 23:4, ali je na kraju domaćin ostao na savršenom učinku na startu nove sezone. Dobio je i treću utakmicu, dok su Blazersi na polovičnom učinku 2/2.

Spurse su do pobjede predvodili DeMar DeRozan (27 koševa i 7 skokova), Derrick White (21 koš i 5 skokova) te Bryn Forbes (14 koševa i 7 skokova), dok su najbolji u redovima Portlanda bili CJ McCollum (24 koša i 5 asistencija) i Damian Lillard (28 koša i 7 asistencija). Lillard je na isteku četvrte četvrtine uputio šut za tricu. Lopta  je 'iscurila' iz koša te utakmica nije otišla u produžetak. San Antonio Spurs je slavio sa 113:110.

Mario Hezonja je protiv Spursa igrao 19 minuta. Postigao je 8 koševa, pogodio 2 od 7 šuteva iz igre, oba za dva, dok je trice šutiraon 2 od 5. Ubacio je oba slobodna bacanja. Imao šest skokova, po jednu asistenciju, ukradenu loptu i blokadu.

Blazersi su za 48 sati gosti Oklahoma City Thundera, koja ima pobjedu i tri poraza.
26. travanj 2024 18:41