KošarkaPRVA HRVATSKA LIGA KOŠARKAŠICA

POBJEDOM ZAKLJUČILE PRVENSTVO Ragusa u plusu!

30. ožujka 2019. - 18:55
Dobila je Ragusa kod kuće Mursu sa 74:67, te sezonu zaključila s 12 pobjeda i 10 poraza na šestom mjestu. Na poluvremenu utakmice posljednjeg 22. kola Mursa je vodila s 40:36, ali u nastavku 42:27 za domaće.

Ragusa je pobjedu protiv Murse izborila pod vodstvom Cvetane Matić i Alme Majstorović igrajući u sastavu: Paula Mojaš, Romana Stojanović (10 koševa i 11 skokova, te 4 asistencije i 3 osvojene lopte), Katarina Zarač (6 koševa), Karla Kalajžić (9 koševa, 3 skoka, 4 asistencije i 3 osvojene lopte), Ana Haklička (12 koševa, 5 skokova, 4 asistencije), Marija Pocrnjić (15 koševa), Ella Majstorović, Mihaela Pavlović (13 koševa, 7 skokova), Živana Janković (9 koševa, 3 skoka, 7 asistencija), Ani Putica, Tea Ivanišević i Darija Tomović.

Ragusu još čeka nastup na završnom turniru Kupa 'Ružica Meglaj Rimac', koji se igra 5. i 6. travnja u Puli. Suparnik im je u polufinalu Medveščak, branitelj naslova. U drugom polufinalu igraju domaćin, Pula i Šibenik.
27. travanj 2024 00:32