NBA Knicksi su sad posljednji: 11-i poraz u nizu, 12-i poraz u nizu kod kuće, Hezonja 13 koševa, Nowitzki 14...

31. siječnja 2019. - 08:27
Mario Hezonja je u porazu New York Knicksa u Madison Square Gardenu od Dallas Mavericksa 114:90 proveo na parketu 32 minute. Postigao je 13 koševa, imao 2 skoka, 1 asistenciju, 1 izgubljenu i 2 osvojene lopte. Pogodio je 4 od 8 šuteva iz igre od čega jednu tricu iz tri pokušaja, te sva četiri slobodna bacanja. Bio je treći strijelac domaćina. Kevin Knox je ubacio 17 (šut iz igre 6 od 16), a Trey Burke 16 (šut iz igre 7 od 14).

Luka Dončić je za Dallas ubacio 16 koševa uz šut 7 od 18, imao 8 skokova i 5 asistencija, Dirk Nowitzki je postigao 14 koševa za 11 minuta, pogodio je 5 od 7 šuteva iz igre, Harrison Barnes je bio prvi strijelac gostiju s 19 koševa, Dennis Smith Jr. je ostvario 'triple double' (13 koševa, 10 skokova i 15 asistencija).

New York Knicks je upisao jedanaesti poraz u nizu, ovo mu je dvanaesti poraz u nizu kod kuće gdje je zadnji put dobio 1. prosinca prošle godine. U zadnja dva mjeseca dobio je svega 3 od 27 utakmica. Sad je na točno 20 posto uspješnosti ove sezone (10 pobjeda i 40 poraza). Pao je na posljednje mjesto Istoka, i ne samo Istoka. Najslabija je momčad lige ove sezone.
26. travanj 2024 21:53