Sport Košarka

KOŠARKA

NBA Oklahoma projurila kroz MSG, Hezonja 2 od 5

KOŠARKA
Ne ide New York Knicksima. Ni kod kuće. Poraženi su petnaesti put u svom Madison Square Gardenu gdje su ostvarili ove sezone samo četiri pobjede. Sad ih je dobila, istina očekivano, trećeplasirana momčad Zapada - Oklahoma City Thunder - sa 127:109. Gosti su vodili od početka. Već u prvoj četvrtini su imali 22 razlike (34:12). Domaćin do kraja nije uspio niti u jednom trenutku zaprijetiti. Najviše što je napravio jest to da je u nekoliko navrata bio na minus 14, ali je svaki put vrlo brzo nakon toga zaostajao 20 i više koševa razlike...

Mario Hezonja je proveo 11 minuta u igri protiv Oklahome City Thundera. Postigao je 5 koševa, imao 2 skoka i 2 izgubljene lopte. Pet puta je šutirao iz igre, i svih pet puta za dva. Promašio je prva tri šuta. Potom pogodio dva puta. Plus realizirao je jedno od dva slobodna bacanja.

New York Knicks ima 10 pobjeda i 35 poraza, nalazi se na prezadnjem, 14. mjestu Istoka. Posljednje osmo mjesto koje vodi u doigravanje na njegovoj strani drži Charlotte Hornets s 22 pobjede.