EUROLIGA Pola odigrano, a od toga Tomić i ekipa dobili više od pola

28. prosinca 2018. - 00:33
Početak utakmice 15. kola nije bio dobar za Barcelonu. Anadolu Efes je u rasprodanoj Blaugrani vodio s 50:39, ali nastavak je bio sjajan, pogotovo igra u obrani domaćina. Barcelona je u zadnje dvije četvrtine primila samo 15, a postigla 41 koš te je na kraju slavila s 80:65 i sad ima 8 pobjeda i 7 poraza. Anadolu Efes je s pobjedom više od Barcelone na četvrtom mjestu. Naprijed u odnosu na sve su s utakmicom manje Fenerbahče (13/1), Real Madrid (12/2) i CSKA Moskva (11/3).

Ante Tomić je pobjedi protiv Anadolu Efesa u posljednjem kolu prvog dijela (Euro)lige doprinio s 2 koša i 3 skoka. Na parketu je proveo 7 minuta.

Drugi dio ligaškog dijela Eurolige počinje 3. siječnja 2019. utakmicama 16. kola. Barcelona dočekuje posljednjeplasiranu Darussafaku, koja je u 15. kolu dobila kod kuće Olympiacos sa 79:75, te ima 2 pobjede i 13 poraza.

U posljednjem kolu prvog dijela Eurolige Sreten Radović je u petak, 28. prosinca, glavni sudac ogleda između Gran Canarije (5/9) i Žalgirisa (7/7).
26. travanj 2024 12:18