KošarkaKOŠARKA

NBA Tko je ugasio svjetlo Hezonji i ekipi u zadnjoj četvrtini?

27. listopada 2018. - 11:44
Golden State Warriors je gostovao u Madison Square Gardenu, te pobijedio domaćina, New York Knicks sa 128:100. Prvaci su uništili domaćina u posljednjoj četvrtini na početku koje je domaćin imao 87:81, vodio zadnji put sa 94:93, a onda do kraja doživio potop - 35:6!

Kevin Durant je ubacio za GSW 25 koševa u posljednjoj četvrtini, ukupno 41. Imao 5 asistencija i 9 skokova. Stephen Curry je dodao 29... Prvi strijelac domaćina bio je Tim Hardaway Jr. s 24 koša. Mario Hezonja je protiv prvaka igrao 17 minuta. Postigao je 6 koševa, imao 2 asistencije i 3 skoka, Sve spomenuto je ostvario u prvom poluvremenu, koje je završilo 54:54. U nastavku ga nije išlo. Pogodio je ukupno 3 od 9 šuteva iz igre od čega je promašio sva četiri šuta za tricu.

GSW je upisao petu pobjedu u šestoj utakmici sezone, a NYK ima suprotan učinak. Dobio je prvu, a nakon toga nanizao pet poraza.
08. svibanj 2024 18:07