NBA Knicksi nisu uspjeli zaustaviti Buckse, Hezonja za pola ure ubacio najviše do sad za NYK

23. listopada 2018. - 09:37
New York Knicks je upisao treći poraz ukupno i u nizu nakon uvjerljive pobjede na startu sezone protiv Atlanta Hawksa u Madsion Square Gardenu. Milwaukee Bucksi su bili bolji na svom parketu sa 124:113 te su na učinku 3/0.

Domaće su do pobjede predvodili Giannis Antetokounmpo s 31 košem i 15 skokova, te Khris Middleton s 30 koševa pogodivši 7 trica iz 8 pokušaja. Antetokounmpo je u prve tri utakmice sezone na učinku od 27,3 koševa, 16 skokova, 5,7 asistencija te 1,3 blokade po utakmici.

Mario Hezonja je nakon 15 koševa za 19 minuta protiv Atlante Hawksa odigrao samo 13 minuta u porazu u gostima od Brooklyn Netsa i 9 minuta protiv Boston Celticsa. Obje utakmice Knicksi su izgubili s dva koša razlike, a Hezonja je ubacio po 2 koša. Sad je protiv Bucksa na parketu proveo 30 minuta i imao napadački najučinkovitiju utakmicu za Knickse. Ubacio je 18 koševa (šut iz igre 8 od 16 od čega 2 od 5 za tricu), imao 4 skoka, 3 asistencije i 2 ukradene lopte.  Prvi strijelac NYK bio je Tim Hardaway Jr. s 24 koša, dok je još samo u redovima momčadi iz MSG Trey Burke (19 koševa) ubacio više od Dubrovčanina.

Za dva dana Knicksi su gosti Miami Heata (1/2).
26. travanj 2024 17:51