PRVA HL (Ž) Trešnjevka 2009. u borbi za finale vodi protiv Raguse s 1:0

21. travnja 2018. - 21:00

Ragusa je izgubila prvu utakmicu polufinala doigravanja. U Zagrebu je Trešnjevka 2009. bila bolja s 54:44 te vodi u igri na dvije pobjede s 1:0. Druga utakmica se igra u utorak, 24. travnja, u Gospinom polju s početom u 17.45 sati. Ukoliko Ragusa dobije – igrat će se majstorica u Zagrebu.

Prva četvrtina 8:6 za Ragusu. Na poluvremenu 22:22. Nakon treće četvrtine 36:28 za Trešnjevku 2009., koja je dobila i zadnju četvrtinu, i to s 18:16. Međutim, nepune tri minute prije kraja bilo je samo 46:44 za zagrebačku ekipu, ali do kraja utakmice domaće su postigle 8, a Ragusa niti jedan koš.

Pod vodstvom trenera Zdravka Kitina Ragusa je igrala u sastavu: Ina Marin, Romana Stojanović (9), Katarina Zarač, Ana Tomičić (2), Ana Haklička, Katarina Matijević (7), Marta Erslan (2), Josipa Zovko (21), Leona Kristić, Karla Kalajžić (3) i Marija Pocrnjić.

26. travanj 2024 20:53