NBA Vratio se Hezonja u petorku

10. ožujka 2018. - 16:29

Zbog ozljeda su otpali Aaron Gordon i Evan Fournier te se Mario Hezonja vratio u početnu petorku Orlando Magica, koji je na gostovanju kod Sacramento Kingsa poražen s 94:88. Domaćin je poveo s 5:0 te vodio do kraja. Najviše s 15 koševa razlike sredinom treće četvrtine.

Hezonja je pogodio 5 od 13 šuteva iz igre te postigao 11 koševa za 33 minute provedene u igri. Imao je 5 skokova, 1 asistenciju i 1 ukradenu loptu. Četiri igrača Magica su bila dvoznamenkasta u napadu. Najviše je postigao Jonathon Simmons (25 koševa), zatim Nikola Vučević (13) te D.J. Augustin (12).

Na službenoj stranici Orlando Magica Hezonja se našao među tri najbolja igrača svoje momčadi protiv Sacramenta.

Orlando Magic sad ima 20 pobjeda i 46 poraza, a Sacramento Kings 21 pobjedu i 45 poraza. Magic je 24 sata nakon utakmice u Sacramentu gost Clippersa u LA-u.

26. travanj 2024 14:10