NBA Porazom počeli novu godinu

2. siječnja 2018. - 10:36

Orlando Magic je upisao poraz prvog dana nove godine. Poražen je u gostima od Brooklyn Netsa s 98:95. Magic je vodio u završnici s 89:85 i 91:87. Brooklyn Nets je s dvije trice u nizu početkom treće četvrtine imao plus 3 (58:55), te na kraju, i to mu je bila najveća prednost na utakmici. Orlando Magic je vodio sa 6:0 te u drugoj plus 8 (37:29). Većim dijelom utakmice je bio u prednosti...

Mario Hezonja je igrao 16 minuta protiv Brooklyn Netsa: 4 koša (šut 2/7 od čega 0/2 za tricu), imao 2 skoka...

Orlando Magic ima 12 pobjeda i 26 poraza te je pretposljednji, 14. na Istoku. I iduće dvije utakmice u 2018. igra u gostima: 3. siječnja kod Houston Roketsa, a 6. siječnja je kod Cleveland Cavaliersa. Nakon tri gostovanja slijede tri domaćinstva. U Amway centar prvi gost u novoj godini je Dallas Mavericks (9. siječnja). Nakon toga dolaze Milwaukee Bucks (10. siječnja) i Washington Wizards (12. siječnja).

26. travanj 2024 22:52