KošarkaKOŠARKA

EUROLIGA Kiks Barce, Radović sudio u Moskvi

9. studenog 2017. - 23:57

Barcelona je razočarala svoje navijače. U 6. kolu Eurolige upisala je četvrti poraz, i to je izgubila u svojoj Blaugrani s 89:85 od Anadolu Efes Pilsena, koji je stigao do svoje prve pobjede. Turska momčad je povela s 12:9 te više nije ispuštala prednost. Prvu četvrtinu je dobila s 26:15. Najveću prednost imala u posljednjoj četvrtini (+15 - 76:61). Samo 44 sekunde  prije kraja povela je s 89:75. Barcelona je do kraja napravila čak 10:0, ali to je bilo dovoljno samo za ublažiti poraz...

Ante Tomić je protiv turskog sastava igrao 9 minuta. Učinak: 4 koša (šut 2/2), 3 skoka, 2 izgubljene lopte i 1 blokada. U 7. kolu Barcelona je gost njemačkog Bamberga. Na tablici vodi CSKA Moskva s 5/1, Barcelona ima 2/4, tek pobjedu više od fenjeraša, Anadolu Efes Pilsena. Samo jednu pobjedu ima i EA7 Emporio Armani Milano, te Baskonia, koja je odigrala utakmicu manje.

Sreten Radović je opet bio aktivan. Dubrovački međunarodni sudac sudio je i u 6. kolu Eurolige. Ovaj put je bio glavni sudac utakmice u Moskvi gdje je domaći CSKA nadigrao Valenciju s 94:67.

02. svibanj 2024 00:10