KošarkaKOŠARKA

ZAGRIJAVANJE ZA NOVU NBA SEZONU Nova pobjeda Magica

8. listopada 2017. - 16:37

Orlando Magic je u trećoj utakmici predsezone dobio kod kuće Miami Heat s 93:90 uz skroman učinak Maria Hezonje. Dubrovčanin je za 11 minuta postigao jedan koš (šut iz igre 0/4, slobodna bacanja 1/2), imao jednu asistenciju i jedan skok. Prvi strijelac Magica protiv Heata bio je Aaron Gordon s 19 koševa.

U prve dvije utakmice predsezone, porazu u gostima s 92:84 od Grizzliesa, te pobjedi 112:89 kod kuće protiv Mavericksa, Hezonja je bio dvoznamenkast u napadu (12 koševa za 23 minute protiv Grizzliesa te 11 koševa za 15 minuta protiv Mavericksa). U iduće dvije utakmice predsezone, 9. i 10. listopada, Magic je gost: prvo igra u Dallasu, a potom u San Antoniju protiv Spursa. U zadnjoj utakmici predsezone 13. listopada dočekuje Cleveland.

Novu NBA sezonu počinje kod kuće u srijedu, 18. listopada, protiv Miami Heata.

02. svibanj 2024 00:06