KošarkaKOŠARKA/A-1HRVATSKA LIGA (Ž)

'PROŠETALE' SE SPLITOM Važna pobjeda Raguse!

7. ožujka 2017. - 00:09

Košarkašice Raguse ostvarile su jako vrijednu pobjedu protiv Splita u gostima rezultatom 71:56. Ragusa je vodila od samog početka, na poluvrijeme su Dubrovkinje imale 8 razlike, a sjajnom igrom u trećoj četvrtini prednost su podigle na 26 koševa. U tom periodu primile su samo tri koša, a postigle 21! Ina Marin je za Ragusu postigla 28 poena, Petra Stanković 15, Romana Stojanović 13, Marta Erslan 8 uz 15 skokova, četiri koša je dodala Ana Haklička i tri Katarina Zarač.

Košarkašice Raguse su trenutačno četvrte s 28 bodova, imaju bod manje od ekipe Plamen Požega, koja ima utakmicu više.
U sljedećem kolu Ragusa dočekuje sedmoplasiranu ekipu Podravca.

Split - Ragusa  56:71 (12:16, 21:25, 3:21, 20:9)
Ragusa: Zarač, Erslan, Stanković, Marin, Stojanović, Haklička, Žanetić, Kljunak, Popović, Kalauz. Trener: Zdravko Kitin.