KošarkaKOŠARKA/NBA

ORLANDO PAO U DENVERU Hezonja napokon igrao

17. siječnja 2017. - 02:26

Poraz Orlando Magica u Denveru. Nuggetsi su bili bolji sa 125:112. Domaćin je na poluvremenu imao 8 koševa viška (69:61), početkom nastavka serijom 11:0 otišao na 80:63, a vrlo brzo imao i 20 koševa višlka (85:65). Najveću prednost Nuggetsi su imali početkom posljednje četvrtine kada su vodili s 22 koša razlike (107:85). Magic je upisao 26. poraz (17 pobjeda), a Nuggetsi su stigli do 16. pobjede (23 poraza).

Mario Hezonja je napokon igrao dosta. Protiv Nuggetsa 20 minuta. Postigao je 3 koša (šut iz igre 1 od 5 od čega 1 od 2 za tricu), imao 2 skoka, 2 asistencije i 2 izgubljene lopte. Stoji kako je za vrijeme dok je 22-godišnji Dubrovčanin bio u igri Orlando dobio Denver s tri koša razlike.

Magic je imao čak sedmoricu dvoznamenkastih u napadu (Serge Ibaka, Nikola Vučević, Jodie Meeks, Elfrid Payton, Bismack Biyombo, Jeff Green i DJ Augustin. Najviše je ubacio Payton - 20, koji je imao i 12 asistencija). Kod domaćina Srbin Nikola Jokić najbolji – 30 koševa, 11 skokova, 5 asistencija i 3 ukradene lopte...

Orlando je i dalje 12. na Istoku gdje osmo mjesto, posljednje koje vodi u doigravanje dijele Milwaukee Bucks i Charlotte Hornets s po 20 pobjeda i 20 poraza. Idući nastup Orlando ima u srijedu, 18. siječnja u New Orleansu. Pelicansi su 11. momčad Zapada sa 16 pobjeda i 26 poraza.

26. travanj 2024 13:29