KošarkaKOŠARKA/NBA

DOIGRAVANJE SVE DALJE Hezonji mrvice u teškom porazu

5. siječnja 2017. - 05:25

Poraz Orlando Magica kod kuće od Atlante 111:92. Mario Hezonja je igrao posljednjih 2 minute i 14 sekundi igre. Dosta prije nego je ušao u igru sve je već bilo odlučeno u Amway centru. Postigao je 3 koša, pogodio jednu tricu iz dva pokušaja. Aaron Gordon i Elfrid Payton su s po 15 koševa bili prvi strijelci Magica…

Iako je Atlanta otvorila utakmicu s 8:0, imala potom i 15:7, prva četvrtina je pripala Orlandu s 26:23. U drugoj, nakon što je povela s 33:31, Atlanta više nije ispuštala prednost. Na poluvremenu je imala plus 5 (52:47), na kraju treće plus 13 (78:65), a pred sam kraj i plus 20 (109:89) što je bila najveća prednost na utakmici.

Atlanta je stigla do svoje 19. pobjede uz 16 poraza, a Orlando je upisao 21. poraz uz 16 pobjeda. Chicago i Indiana drže na Istoku sedmo i osmo mjesto, posljednja dva koja vode u doigravanje s 18 pobjeda i 18 poraza. Vodi Cleveland s 26 pobjeda i 8 poraza. Točno 48 sati nakon Atlante gost Orlanda je Houston, treća momčad Zapada (27 pobjeda i 9 poraza).

26. travanj 2024 10:00