KošarkaKOŠARKA/A-2 HL - JUG

PALI U NASTAVKU Ništa od četvrte pobjede

20. studenog 2016. - 21:08

Nakon tri pobjede ostvarene poslije dva startna poraza, treći poraz košarkaša Dubrovnika. Sukošan je na svom terenu bio uspješniji od momčadi trenera Željka Vreće sa 72:54 (17:15, 17:16, 21:13, 17:10) te je stigao do prve ovosezonske pobjede.

Rezultati četvrtina otkrivaju kako je Dubrovnik izgubio utakmicu u nastavku. Šeparović, Vučinović i Bogdanović su s po 10 koševa bili prvi strijelci Dubrovnika protiv Sukošana, Katić je postigao 7, Vidović 5, Habul i Kušt po 4, Raguž i Vujičić po 2. U sastavu su bili još Šojka, Koprivica i Jakobušić.

U 7. kolu Dubrovnik dočekuje Jazine, drugoplasirani sastav prvenstva, koji je uoči 6. kola imao četiri pobjede i jedan poraz. Na vrhu je bila Ribola Kaštela sa svih pet pobjeda.

26. travanj 2024 22:20