KošarkaKOŠARKA/NBA

Nakon što je bilo tri puta plus 22, na kraju je bilo tri puta samo plus 3

30. listopada 2016. - 13:58

Nakon minus 12 kod kuće protiv Miami Heata te minus 26 u gostima kod Detroit Pistonsa, samo minus 6 u gostima kod prvaka. Orlando Magic je izgubio od Cleveland Cavaliersa sa 105:99. Prvak je prvu četvrtinu dobio s 13 razlike, u drugoj i trećoj vodio i s više od 20 koševa (u tri navrata s 22 razlike, 51:29, 54:32 te 78:56). Magic je u posljednjoj četvrtini u tri navrata stigao na samo tri koša zaostatka (88:85, 91:88 i 98:95), međutim, nije na kraju bilo neizvjesno.

Cleveland je dobio i prethodne dvije utakmice nove sezone te ima 3/0. Magic, koji je sasvim suprotnog učinka, u utorak ide u goste Philadelphiji 76ers, koja je izgubila obje startne utakmice, i to obje kod kuće, a u četvrtak dočekuje Sacramento Kings, koji ima 1/1 (poraz doma, pobjeda u gostima).

Mario Hezonja je protiv Clevelanda igrao 10 minuta i 20 sekundi: postigao 3 koša (šut za dva 0/1, za tricu 1/3), imao 4 skoka, 3 izgubljene lopte i 1 blokadu. Prvi strijelac Orlanda bio je Evan Fournier (22 koša), a prvi skakač Jeff Green (10 skokova). Cleveland je predvodio LeBron James (na slici) s 23 koša i 9 asistencija.

Hezonja nakon prve tri utakmice ima prosjek od 6,3 koša, 3 skoka i 1 asistencija po utakmici.

27. travanj 2024 06:20