OstaloŽUPANIJSKA MALONOGOMETNA LIGA, 3. KOLO

ČILIPI PREKO PRVOG FAVORITA DO PRVIH BODOVA Duba Konavoska se spasila u posljednjoj minuti

12. studenog 2019. - 13:11
Kompletirano je 3. kolo Županijske malonogometne lige, koje je ostalo u sjeni utakmice na kojoj se već skupila prašina, koja je odigrana dosta prije ostalih. Čilipi su sa 4:3 dobili Porto Tolero, prvog favorita natjecanja, koji je u prva dva kola 'pomeo' suparnike (8:0 protiv Dunava te 13:2 protiv SSSD UNIDU), a s druge strane Čilipi u prva dva kola upisala poraze (Jadran Ljuta ih je dobio sa 4:1, a Duba Konavoska s 3:0).

Pločani su poveli protiv Čilipa s 2:0 (Zlatan Kušurin u 2. i Petar Marević u 7. minuti). U 8. i 9. minuti dva pogotka Čilipa za 2:2 (Nino Njire i Pero Opušić). Potom opet Pločani (Matko Krilić u 12. minuti). U 19. minuti izjednačio je Pero Opušić, a u 23. minuti Stijepo Korić pogodio za konačnih 4:3.

Zanimljiv je bio ogled dva sastava sa stopostotnim učinkom do jučer nakon kojeg se oba mogu i dalje pohvaliti kako su bez poraza. Jadran Ljuta i Duba Konavoska su odigrali 3:3. Jadran je vodio s 1:0 (Marko Lovrenčić), 2:1 (Mario Runje) i 3:2 (drugi pogodak Marka Lovrenčića) – Matej Nađ je izjednačio na 1:1, Antonio Tomić na 2:2, a Matej Perić na 3:3 u posljednjoj minuti utakmice. Bez poraza su još Cavtat, Pridvorje te Riva, koja je bila slobodna u 3. kolu, a koja je jedina sa stopostotnim učinkom (dvije utakmice - dvije pobjede).

Strijelac kola je Jurica Ivanković, koji je u 6:2 pobjedi Dunava protiv Čibače postigao četiri pogotka. Vodeći strijelac lige s 8 pogodaka je Matko Krilić iz Porto Tolera, na drugom mjestu su s po 6 pogodaka Vlaho Grbešić (Cavtat) i Pavo Kuliš (Dunave)...

FOTO Stijepo Korić (Čilipi)
SEMAFOR 3. kolo
Čilipi – Porto Tolero 4:3, Plat – Mećajac 4:6, SSSD UNIDU – Ponta 2:2, Jadran Ljuta – Duba Konavoska 3:3, Sokol – Cavtat 2:3, Zmaj – Sveti Antun 2:3, Pridvorje – Lumbarda 6:3, Dunave – Čibača 6:2.

1. Cavtat 7 bodova / 3 utakmice, 2. Pridvorje 7 bodova / 3 utakmice, 3. Duba Konavoska 7 bodova / 3 utakmice, 4. Porto Tolero 6 bodova / 3 utakmice, 5. Riva 6 bodova / 2 utakmice, 6. Dunave 6 bodova / 3 utakmice, 7. Jadran Ljuta 4 boda / 2 utakmice, 8. Ponta 4 boda / 3 utakmice, 9. Sokol 3 boda / 3 utakmice, 10. Plat 3 boda / 3 utakmice, 11. Sveti Antun 3 boda / 2 utakmice, 12. Mećajac 3 boda / 3 utakmice, 13. Čilipi 3 boda / 3 utakmice, 14. Čibača 3 boda / 3 utakmice, 15. Lumbarda 3 boda / 3 utakmice, 16. SSSD UNIDU 1 bod / 3 utakmice, 17. Zmaj bez boda / 3 utakmice.

RASPORED 4. kolo
Petak, 15. studenog: Ponta – Čilipi, Čibača – SSSD UNIDU, Mećajac – Dunave, subota, 16. studenog: Sveti Antun – Pridvorje, Lumbarda – Sokol. Porto Tolero – Jadran Ljuta, Cavtat – Plat, Riva – Zmaj.

26. travanj 2024 16:32